SİHİRLİ XML
SİHİRLİ XML

SİHİRLİ XML (SİHİRLİ -2023)

Marka : SİHİRLİ
Fiyat : $270.27(KDV Dahil)

Sihirli Ayakkabılar Bayilik Sistemi ve Sözleşme

ADET

Artır Azalt

Avantajlar ve Koşullar

 

Avantajlar;

- Stok için bütçe ayırmanıza gerek kalmaz, tüm ürünlerimizi internet sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda veya tüm Pazar yerlerinde satışa sunabilirsiniz.


- Ürün kârlılığını kendiniz belirlersiniz. Dilediğiniz fiyattan satarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.


- XML Bağlantısı ile tüm ürünlerimizi kendi internet sitenizle veya tüm pazar yerleriyle entegre edebilirsiniz. XML bağlantısı ile (ürünlerin adetleri, fiyatları, özellikleri vs. herşey dahil) otomatik olarak aktarılır. Entegre işlemi tarafınızca yapılacaktır. Bu konuda herhangi bir teknik destek sağlamamız mümkün değildir.


- Aldığınız ürünler yurtdışından kişiye özel getirilmiş olduğundan iade ve değişim hakkınız yoktur.


- 09:30 – 18:00 saatleri arasında tüm sorularınız ve sorunlarınız için bayi destek hattımız sizlere hizmet verecektir.


- Farklı firmaların ürünlerini de satmaya devam edebilirsiniz.


- Tüm siparişleriniz 10-15 iş gününde kargoya teslim edilir. 


- Siparişlerinizde  herhangi bir reklam/tanıtım unsuru bulunmaz, müşterileriniz sadece sizinle iletişim halinde kalırlar.


- Bayilikten dilediğiniz zaman koşulsuz ayrılabilirsiniz. Bayilik ödemelerinde iade kesinlikle yoktur. Yılda bir kez Bayilik ücreti ödenmesi koşulu ile devam edebilirsiniz. Yıllık ödemesi yapılmaz ise Bayiliğimizden çıkarak xml bağlantısı sonlandırılacaktır.


Koşullar;

Sizler için  12 aylık olmak üzere bayilik paketimizi hazırladık.
- Bayilik Ücretlerinde İade Yoktur. (erken ayrılma vs durumlarda)

 

 

Nasıl Bayi Olurum?

 • Bayimiz olmaya karar verdiğinizde Sitemizden Bayilik Ana kategorisi altında bulunan XML linki satın alma ile ödemenizi kredi kartınız veya banka havalesi ile alırsınız. Satın alma işleminden sonraki 24 saat içerisinde XML linki tarafınıza gönderilecektir.

 

Bayilik Ücretleri;

 

12 AYLIK  FİYAT: 10.000 TL

- Fiyatlar KDV Hariçtir.

- Bayilik Ücretlerinde İade Yoktur.

 

Tüm ürünlerimizin görselleri  XML bağlantısı ile sitenize otomatik olarak aktarılacaktır. Entegre işlemi tarafınızca yapılacaktır. Bu konuda herhangi bir teknik destek sağlamamız mümkün değildir.

Ayrıca ürün görseli gönderilmeyecektir.

 

Sipariş Süreci;

   -    Pazar yerlerinde sattığınız ürünlerin siparişini www.sihirliayakkabilar.com dan kredi kartınız veya havale ile ödeme yaparak oluşturmanız gerekmektedir.

Online mağazamız yurtdışı kaynaklı olduğundan sattığınız ürünleri mail ile tarafımıza bildiriniz. Öncelikle stok kontrolü yapılıp tarafınıza tedarik onayı verilecektir. Tedarik onayı  verilmiş olan ürünlerin 10-15 iş gününde tarafınıza veya müşterinize ulaşması sağlanacaktır.

Stoklarda olmayan veya defolu çıkan ürünlerin yurtdışından aldırılması söz konusu olamayacak olup, müşterinize para iadesi yapmanız gerekecektir.

Çok nadir durumlarda stokda olmayan ürünler ile karşılaştığımızda Müşterimize benzer modeli tavsiye edilmektedir.

15 gün içerisinde tarafınıza  teslim edilecek ürün sihirliayakkabilar ın anlaşmalı olduğu kargolar tarafından tarafınıza teslim edilecektir.

   -    Siparişinizde bize ait hiçbir reklam veya pazarlama unsuru bulunmaz.

 • Oluşturduğunuz siparişler en geç 15 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir.
 • Teslimat günleri normal günler günler için olup, özel günler (bayram, yeniyıl gibi vs) de önceden teslim süresi hakkında tarafımızdan onay alınmalıdır.

 

Kazanç – Hakediş;   -    Bayilik modelinde herhangi bir komisyon  hesabı yapılmaz.

   -    Müşterilerinize sattığınız ürünleri www.sihirliayakkabilar.com fiyatları ile kredi kartınızla/havale satın alırsınız.

   -    Ürünlere ekleyeceğiniz kârı siz belirlersiniz ve sitemizdeki fiyatlardan yüksek olması koşulu ile dilediğiniz fiyattan satarsınız.

   -    Hesap satış yaptığınız pazar yeri veya müşteriniz ile ile sizin aranızda gerçekleşir. Yapmış olduğunuz satışlardaki aksaklıklar teslimat sorunları ödeme değişim ve iade müşteriniz ile aranızdadır. Sihirli Ayakkabılar bu konuda kesinlikle sorumluluk almayacaktır.

 

İade ve değişim Süreci;

Ürünlerimiz kişiye özel model ve nosu ile getirtilmekte olduğundan  Sihirli Ayakkabilar prensibi gereği iade ve değişim kabul edilmemektedir.

İade ve değişim prosedürünüzü kendi koşullarınıza göre oluşturunuz.

Müşterileriniz pazar yeri ve siteniz aracılığı ile satın aldığı ürüne iade ve değişim talebi oluşturabilir.

Pazar yerlerine veya müşterinize iade adresi olarak kendi adresinizi belirtmeniz gerekecektir.

Bu durumda iade ve değişim talep edilen ürünler adresinize teslim edilecektir.

Bizden satın almış olduğunuz ürünlerin bize iadesi ve değişimi söz konusu değildir.

Tüm sorularınız ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi İletişim Hattı WhatsApp: 05422149269

Yetkili : FATİH AKGÜN

E-Mail : [email protected]

SÖZLEŞME MADDELERİ:

 1. Sözleşme Online satış sitesi olan www.sihirliayakkabilar.com XML i ile ……………………………………. Arasında yapılmıştır.
 2. Sözleşme 1 yıllık olup fiyat yıllık fiyatı  10.000 TL (onbin) dir. Ödeme yapılıp dekont iletildikten sonra XML linki tarafınıza gönderilecektir.
 3. XML fiyatlarının değişimi Sihirli Ayakkabıların yetkisi altındadır.
 4. Siparişiniz olduğunda öncelikle stok onayı alınacak olup, dilerseniz sitemizden dilerseniz havale ile ücreti gönderildikten sonra sipariş süreci başlamış olacaktır.
 5. Sipariş teslimlerimiz  10-15 iş günüdür.
 6. Siparişleriniz sitemiz üzerindeki fiyatlardan geçerli olup, kar marjınızı kendiniz belirleyip müşterinize satmak sorumluluğu tarafınıza aittir.
 7. Müşteriniz ile aranızda doğacak sorunlardan (iade, değişim, fiyat ,teslimat) Sihirliayakkabılar kesinlikle sorumlu değildir.
 8. Herhangi bir kargo + gümrük masrafınız olmayacaktır
 9. Ürünlerimiz kişiye özel olduğundan iade kabul etmemekteyiz. İade ve değişim prosedürünüzü müşteriniz ile kendi aranızda oluşturmalısınız
 10. Satışlardan herhangi bir komisyon tarafınıza ödenmemekte olup, kar marjınızı kendi sitenizde veya Pazar yerinizde belirlemek size aittir.
 11. Ürünlerimizin fiyatları sitenizde veya anlaştığınız Pazar yerlerinde kesinlikle www.sihirliayakkabilar.com fiyatlarından daha düşük fiyat tutulamaz. Aksi durumda cezai işlem (100.000 USD /YüzbinAmerikan doları) uygulanacak olup XML tarafımızca iptal edilecektir.
 12. Anlaşamamazlık durumunda sözleşme maddeleri geçerli olacak olup İstanbul Mahkemeleri yetkili kılınmıştır.
 13. XML Sözleşme başlangıç tarihi ödemeyi yaptığınız gün başlayacak olup 1 yıl geçerli olacaktır. Bitiş tarihinde bayiliğin devam etmesi için yıllık bedel yeniden ödenmeli aksi durumda XML bağlantısı kesilip ürünler sitenizden kaldırılmalıdır.
 14. Bayilik ödemesini gerçekleştirdiğiniz tarihden itibaren tüm sözleşme koşullarını ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
 15. Bayi sözleşme koşullarını ihlal etmesi durumunda XML bağlantısını kesme hakkı www.sihirliayakkabilar.com yetkisi altındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR